Zemek

101 CK ZEMEK, s.r.o. – jsme jedním z největších touroperátorů pro Chorvatsko a to již od roku 1992. Vstupujeme do své 25. sezóny své činnosti produktu pobytových zájezdů do Chorvatska.

Naše celková nabídka zahrnuje cca 120 míst a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník. S námi máte velkou možnost výběru z cca 400 ubytovacích kapacit.Naše nabídka zahrnuje téměř všechny hotely i menší penziony v kategorii 2* a 3* na Jadranu. konkrétní privátní vilky s ubytováním v soukromých apartmánech, ale i luxusnější ubytování  v renovovaných a nově vybodovaných resortech, hotelech v kategorizace 4-5*. Téměř do všech nabízených pobytových míst zajišťujeme  autobusovou dopravu a to z celé ČR. Doprava je organizována několika trasami a svozy v ČR. Delegátské služby jsou zabezpečeny celoročně a to stálými delegáty,  kteří jsou v Chorvatsku trvale žijícími a hovoří česky.

Dovolená Zemek 2017 a Last Minute zájezdy Zemek

Chorvatsko Chorvatsko (2 548 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 873 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622