Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Viamare

Cestovní kancelář Viamare vznikla v roce 1992. Od svého počátku se Viamare zaměřuje na letecké pobytové zájezdy do Řecka. Na Invia naleznete zájezdy CK Viamare online bez navýšení ceny. Ubytovat se můžete v příjemných apartmánech, hotelích či honosných vilkách v  klidném prostředí.Novinkou pro léto 2017 jsou letecké zájezdy do Bulharska do letovisek  Lozenec, Carevo a Sozopol.

Výběr možností destinací je široký. Cestovní kancelář Viamare poskytuje zájezdy na ostrovy Skiathos, Lefkada, Kefallonia, Zakynthos, Kythira, Kréta, Samos, Rhodos, Andros, Syros, Mykonos, Naxos, Korfu, Kos. Karpathos a do letoviska Parga. V nabídce cestovní kanceláře Viamare je také Srí Lanka a ostrov Gran Canaria.


 

Dovolená VIAMARE 2018 a Last Minute zájezdy VIAMARE

Bulharsko Bulharsko (21 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 24 °C 7 990 Kč
Itálie Itálie (103 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 26 °C 20 090 Kč
Malta Malta (188 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 27 °C 19 690 Kč
Řecko Řecko (453 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 25 °C 7 990 Kč

Na Invia najdete všechny zájezdy cestovní kanceláře Viamare v katalogu dalších více než 300 cestovních kanceláří.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622