Travel 2002

Již 25. sezónu cestovní kancelář TRAVEL 2002 pečlivě připravuje zájezdy za sluncem, odpočinkem a poznáním, pohodlně dostupné z moravské metropole a okolí. Z letiště v Brně a Praze, pro některé destinace také v Ostravě, Vás a Vaši rodinu dovezeme na nejkrásnější místa Řecka nebo na stále oblíbenější Tureckou riviéru do osobitých a osvědčených hotelů a apartmánů, které sami dobře známe. Léta zkušeností a ohlasů našich klientů nám pomohla vybrat nejlepší místa, kde můžete spokojeně strávit svou letní dovolenou - nejen na řeckých ostrovech (Santorini, Kréta, Rhodos, Kos, Korfu, Lefkada, Zakynthos, Lesbos, Thassos) a v Tureckých letoviscích (Alanya, Side, Kemer, Belek), ale také ve Španělsku, BulharskuChorvatsku, Itálii a na Kypru.

Pokud si rádi dopřejete odpočinek od každodennosti i cestou objevování, máte na výběr z naší široké škály poznávacích zájezdů. Společně se tuto sezónu vypravíme do 40 zemí Evropy, vždy v doprovodu zkušeného a spolehlivého průvodce.

Naší nejdůležitější hodnotou je důraz na kvalitu a odpovědný přístup ke klientům. Proto uplatňujeme International Travel Quality Kodex (ITQ Kodex), který je standardem ve vyspělých evropských zemích.

Dovolená TRAVEL 2002 2017 a Last Minute zájezdy TRAVEL 2002

Francie Francie (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 14 °C 12 790 Kč
Maďarsko Maďarsko (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 2 390 Kč
Německo Německo (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 5 °C Teplota moře: 6 °C 2 690 Kč
Polsko Polsko (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C Teplota moře: 6 °C 1 890 Kč
Rakousko Rakousko (4 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 990 Kč

Tyto zájezdy cestovní kanceláře Travel 2002 najdete na www.invia.cz a bez navýšení ceny v katalogu spolu s dalšími více než 300 cestovních kanceláří včetně last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622