TopFly

Cestovní kancelář TopFly je mladá cestovní kancelář, která se ale velmi rychle rozvíjí a vybudovala si již stabilní místo na trhu. Zaměřujeme se především na zájezdy do Spojených Arabských Emirátů, Turecka, Maroka, Bulharska a na severní Kypr. Na www.invia.cz naleznete zájezdy od této cestovní kanceláře online, bez navýšení cen a z pohodlí Vašeho domova.

Jaké zájezdy cestovní kancelář TopFly nabízí?

Cestovní kancelář TopFly se specializuje zejména na poznávací a seniorské zájezdy do destinací Spojené Arabské Emiráty, Turecko, Maroko, Portugalsko a severní Kypr. V naší nabídce naleznete kromě poznávacích okruhů i eurovíkendy a nyní připravujeme plavby na zaoceánských lodích. V neposlední řadě můžete vybírat i z široké nabídky pobytů u moře do destinací Bulharsko, Turecko, Maroko a severní Kypr. V nabídce samozřejmě naleznete jak First Minute, tak i Last Minutové nabídky. Menší i větší skupinky se mohou těšit na další slevy a také pro seniory připravujeme zvýhodněnou nabídku.

Do jakých zemí můžete s cestovní kanceláří TopFly cestovat?

Za poslední roky jsme nabídku našich zájezdů rozšířili o nové destinace, nyní se tak můžete s CK TopFly vydat do Spojených Arabských Emirátů, do Turecka, Bulharska, Maroka, Portugalska či na severní Kypr. Máme jako jedni z mála ucelenou nabídku, ve které naleznete pobyty u moře, poznávací zájezdy, seniorské zájezdy, plavby či eurovíkendy. Připraveny jsou všechny kategorie hotelů  pro méně náročné klienty i pro ty nejnáročnější.

Dovolená TopFly 2017 a Last Minute zájezdy TopFly

Bulharsko Bulharsko (405 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 24 °C 9 980 Kč
Indie Indie (6 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 34 °C Teplota moře: 30 °C 25 880 Kč
Kypr Kypr (45 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 24 °C 5 980 Kč
Maroko Maroko (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 19 °C 12 980 Kč
Portugalsko Portugalsko (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 17 °C 16 980 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (205 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 34 °C Teplota moře: 29 °C 8 990 Kč
Turecko Turecko (18 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota moře: 21 °C 8 480 Kč

Mezi další destinace cestovní kanceláře TopFly patří Itálie, kde nabízíme jak zimní lyžařské zájezdy, tak v létě i oddychové zájezdy k moři.

Tyto zájezdy cestovní kanceláře TopFly najdete na www.invia.cz a bez navýšení ceny v katalogu spolu s dalšími více než 300 cestovních kanceláří včetně last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622