Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

TopFly

Cestovní kancelář TopFly je mladá cestovní kancelář, která se ale velmi rychle rozvíjí a již si vybudovala stabilní místo na trhu. Zaměřujeme se především na zájezdy do Bulharska, Turecka, Maroka, Spojených Arabských Emirátů, na Kypr (Severní Kypr, Kyperská republika) a na řecké ostrovy Rhodos, Kréta a Zakynthos. Na www.invia.cz naleznete zájezdy od této cestovní kanceláře online, bez navýšení cen a z pohodlí Vašeho domova.

Jaké zájezdy cestovní kancelář TopFly nabízí?

Cestovní kancelář TopFly se specializuje zejména na poznávací a seniorské zájezdy do destinací Turecko, Maroko, Spojené Arabské Emiráty, Portugalsko (včetně Madeiry), Severní Kypr a Izrael. V neposlední řadě můžete vybírat i z široké nabídky pobytů u moře do destinací Bulharsko, Turecko, Kypr a řecké ostrovy Rhodos, Kréta a Zakynthos. V nabídce samozřejmě naleznete jak First Minute, tak i Last Minutové nabídky. Menší i větší skupinky se mohou těšit na další slevy a také pro seniory je připravená zvýhodněná nabídka.

Do jakých zemí můžete s cestovní kanceláří TopFly cestovat?

Za poslední roky jsme nabídku našich zájezdů rozšířili o nové destinace, nyní se tak můžete s CK TopFly vydat do Spojených Arabských Emirátů, Turecka, Bulharska, Maroka, Portugalska, Izraele, na Kypr (Severní Kypr i Kyperská republika) a na řecké ostrovy Rhodos, Kréta a Zakynthos. Máme jako jedni z mála ucelenou nabídku, ve které naleznete pobyty u moře, poznávací zájezdy, seniorské zájezdy, plavby či eurovíkendy. Připraveny jsou všechny kategorie hotelů  pro méně náročné klienty i pro ty nejnáročnější.

Dovolená TopFly 2018 a Last Minute zájezdy TopFly

Egypt Egypt (645 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 25 °C 11 980 Kč
Indie Indie (4 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 28 °C 17 980 Kč
Izrael Izrael (2 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 23 °C 16 480 Kč
Kuba Kuba (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 27 °C 38 980 Kč
Kypr Kypr (64 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 25 °C 5 980 Kč
Maroko Maroko (10 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 18 °C 12 980 Kč
Portugalsko Portugalsko (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 17 °C 17 480 Kč
Řecko Řecko (907 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 22 °C 10 380 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (18 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 36 °C Teplota moře: 31 °C 10 990 Kč
Turecko Turecko (90 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 24 °C 5 980 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622