Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Tempo Tours Praha

Cestovní kancelář Tempo Tours se sídlem v Praze působí na českém trhu v oblasti cestovního ruchu již od roku 1997. Jak již její slogan „Alpy šité na míru“ napovídá, hlavní specializací této cestovní kanceláře jsou pobyty v Alpských zemích.

Vedle tradičních pobytových zájezdů převážně s vlastní dopravou nabízí i incentivní a skupinovou turistiku. Organizuje také zájezdy na míru, na základě specifických přání a požadavků zákazníka.

Dnes patří cestovní kancelář Tempo Tours k významným touroperátorům specializujícím se na pobyty v Rakousku, Německu, Švýcarsku a Itálii. Postupně se začíná i profilovat i jako organizátor pobytů u moře v Itálii. Rozšiřujeme nabídku pobytů ve Slovinsku a Chorvatsku, speciální pobyty pro inline bruslaře a cyklisty u Lužických jezer a v oblast Fleming v Německu

Dovolená Tempo Tours Praha 2018 a Last Minute zájezdy Tempo Tours Praha

Chorvatsko Chorvatsko (281 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 20 °C 665 Kč
Itálie Itálie (4 370 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 525 Kč
Německo Německo (535 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 14 °C 670 Kč
Rakousko Rakousko (3 143 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C 563 Kč
Slovinsko Slovinsko (519 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 1 880 Kč
Švýcarsko Švýcarsko (97 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 5 °C 5 880 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622