Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Sunny Travel

Cestovní kancelář SUNNY TRAVEL s.r.o již dlouhou řadu let zaujímá pevné místo na trhu cestovního ruchu a je významným touroperátorem především pro oblasti Španělska, Itálie a Malty ale i dalších evropských destinací.

Dále se ve své koncepci zabývá organizováním poznávacích zájezdů a zájezdů na objednávku, tj. program, jehož rozsah služeb je připraven podle přání zákazníka.

Společnost je koncesovanou cestovní kanceláří a má ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, uzavřenou pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku u Generali pojišťovna, a.s. Cestovní kancelář SUNNY TRAVEL s.r.o. je dlouholetým řádným členem AČCKA (Asociace českých cestovních kanceláří a agentur).

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622