Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Solvex

Cestovní kancelář  Solvex byla založena v roce 2001a v dnešní době patří do absolutní špičky cestovních kanceláří na Slovensku, přičemž je součastí nadnárodní skupiny s působením i v České republice, Rakousku, Bulharsku, Dubaji.

Solvex je největším touroperátorem pro  destinaci Bulharsko ve střední Evropě /s největším počtem přepravených klientů na vlastních čartrových letech/ a bohatou nabídkou do Turecka a na řecké ostrovy Rhodos a Kos. Další destinace , do kterých můžete s CK Solvex letět na dovolenou jsou  Kalábrie a Sicílie v Itálii, rovněž  i exotický Dubai.

Odlety do našich dovolenkových destinací zabezpečujeme jak z letišť  v České republice / Praha, Brno, Ostrava/ , ale i z Rakouska / z Vidně a Linzu/ a Slovenska /Bratislava, Sliač, Poprad, Košice/.

 

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622