Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Sardegna Travel

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL se specializuje na destinaci Sardinie. Již šest let zajišťuje přímé charterové lety na Sardinii z Prahy na sever do Olbie a na jih do Cagliari. Zajišťuje kompletní a vysoce kvalitní služby organizovaných zájezdů a řadu dalších služeb na míru dle individuálních požadavků.

Vybrat si můžete z široké škály ubytování (od luxusních hotelů, přes ekonomické, až po kempy) z celé Sardinie. O klienty se starají profesionální čeští delegáti po celou dobu letní sezóny, i během speciálních organizovaných zájezdů mimo hlavní sezónu.

Dovolená SARDEGNA TRAVEL 2018 a Last Minute zájezdy SARDEGNA TRAVEL

Itálie Itálie (11 812 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 348 Kč

SARDEGNA TRAVEL dále nabízí pronájem luxusních jachet a historických plachetnic, soukromých letadel, doporučí Vám nejlepší restaurace a výlety, zajistí team buildingové akce, programy pro sportovce, kongresy či služební cesty. SARDEGNA TRAVEL je partnerem Regionu Sardinie, členem Italsko-české obchodní a průmyslové komory, členem ACKČR.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622