Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Rywal

Cestovní kancelář Rywal je jednou z nejstarších cestovních kanceláří v ČR specializovaných na Chorvatsko a Itálii. Byla založena v lednu 1990. Ze začátku zajišťovala pobyty v zahraničí a postupně se stala touroperátorem na pobyty u moře v Itálii a Chorvatsku a ve městech a termálních koupalištích v Maďarsku.

Díky dlouhodobé spolupráci se zahraničními partnery poskytuje širokou nabídku ubytování v Chorvatsku – od soukromých apartmánů přes pokoje s polopenzí až po hotely. Nabízí pobyty jak s vlastní, tak autobusovou dopravou s odjezdy z celé ČR.

CK Rywal taktéž připravuje a zajišťuje zájezdy a pobyty na objednávku pro kolektivy včetně zajištění dopravy a ubytování na zahraničních soutěžích. Pobyty a zájezdy, které organizuje, najdete také u Invia.cz.

Dovolená RYWAL 2018 a Last Minute zájezdy RYWAL

Chorvatsko Chorvatsko (160 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 1 648 Kč
Itálie Itálie (238 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 15 °C 998 Kč
Maďarsko Maďarsko (9 042 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C 1 080 Kč

Celou nabídku CK Rywal můžete najít na našich stránkách www.invia.cz včetně last minute zájezdů, které naleznete v sekci last minute.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622