Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

ROS.BR.

Cestovní kancelář ROS.BR s.r.o. působí na trhu již od roku 1991. Během 21.let své existence se snaží svým klientům zajišťovat maximalní servis a pro spolupráci vybírá pouze prověřené společnosti. Dopravu do letovisek zajišťujeme převážně vlastními autobusy.

Společnost organizuje tuzemské i zahraniční pobyty, v nabídce naleznete množství ubytovacích kapacit v Chorvatsku, Slovinsku, Itálii, na Slovensku a v České republice. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním skupinových pobytů pro školní a jiné kolektivy CK ROS.BR Vás na slunečné pláže Jadranského moře, do termálních lázní nebo do milých příjemných vesniček v Alpách, a v neposlední řadě také do českých a slovenských turisticky atraktivních míst.

Dovolená ROS.BR 2018 a Last Minute zájezdy ROS.BR

Česká republika Česká republika (48 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C 840 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (587 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 1 320 Kč
Itálie Itálie (285 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 25 °C 710 Kč
Rakousko Rakousko (1 091 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C 1 131 Kč
Slovinsko Slovinsko (897 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 26 °C 1 260 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622