ROS.BR.

Cestovní kancelář ROS.BR s.r.o. působí na trhu již od roku 1991. Během 21.let své existence se snaží svým klientům zajišťovat maximalní servis a pro spolupráci vybírá pouze prověřené společnosti. Dopravu do letovisek zajišťujeme převážně vlastními autobusy.

Společnost organizuje tuzemské i zahraniční pobyty, v nabídce naleznete množství ubytovacích kapacit v Chorvatsku, Slovinsku, Itálii, na Slovensku a v České republice. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním skupinových pobytů pro školní a jiné kolektivy CK ROS.BR Vás na slunečné pláže Jadranského moře, do termálních lázní nebo do milých příjemných vesniček v Alpách, a v neposlední řadě také do českých a slovenských turisticky atraktivních míst.

Dovolená ROS.BR 2018 a Last Minute zájezdy ROS.BR

Česká republika Česká republika (69 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C 840 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (2 123 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 1 320 Kč
Itálie Itálie (1 269 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 770 Kč
Rakousko Rakousko (433 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C 1 131 Kč
Slovinsko Slovinsko (1 732 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 18 °C 1 260 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

Ochrana vašeho soukromí

Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty.

Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.

Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím