Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

CK Orex Travel na Invia

Cestovní kancelář Orex Travel zahájila svoji činnost v České Republice a na Slovensku v roce 2010 a od té doby každým rokem posiluje svoji pozici na trhu cestovního ruchu. V roce 2014 cestovní kancelář otevřela nové zastoupení v Polsku. Orex Travel je součástí mezinárodní skupiny Anex tourism group, která sídli v Turecku, působí ve více než 18 zemích světa, pracuje pro ni 3000 zaměstnanců a každý rok poskytne své služby více než 2 miliónům klientů.

Jaké zájezdy CK Orex Travel nabízí?

Cestovní kancelář Orex Travel nabízí pobytové zájezdy typu Last minute i First minute, zájezdy pro rodiny s dětmi, milovníky klidu a relaxace, pro sportovní nadšence apod. Orex Travel u všech svých zájezdů vždy maximálně usiluje o nejvýhodnější poměr mezi kvalitou a cenou ve prospěch klienta. Proto vždy v nabídce cestovní kanceláře můžete najít ekonomické dovolené do  apartmánů či 3* hotelů se snídaní až po nejluxusnější hotelový komplexi v dané destinaci.

Do jakých zemí můžete s CK Orex Travel cestovat?

Cestovní kanceláří Orex Travel aktuálně nabízí zájezdy do Turecka, Řecka, Egypta a na Severní Kypr. Navíc Orex Travel každý rok usiluje o rozšíření své nabídky a proto dle klientských požadavků zahrnuje do své nabídky stále nové destinace. Všechny destinace nabízené cestovní kanceláří Orex Travel, ale mají jedno společné – pláže vonící sluncem, mořem i vánkem ženoucím zrnka písku z hor a pouští, vynikající koktejly, výbornou místní i mezinárodní kuchyni, skvělý hotelový servis a přátelský přístup.

Dovolená OREX TRAVEL 2018 a Last Minute zájezdy OREX TRAVEL

Bulharsko Bulharsko (782 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 24 °C 5 005 Kč
Egypt Egypt (316 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 27 °C 10 967 Kč
Kypr Kypr (298 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 28 °C 8 223 Kč
Řecko Řecko (1 557 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 25 °C 8 200 Kč
Turecko Turecko (3 332 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 34 °C Teplota moře: 28 °C 9 548 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622