CK Orex Travel na Invia

Cestovní kancelář Orex Travel zahájila svoji činnost v České Republice a na Slovensku v roce 2010 a od té doby každým rokem posiluje svoji pozici na trhu cestovního ruchu. V roce 2014 cestovní kancelář otevřela nové zastoupení v Polsku. Orex Travel je součástí mezinárodní skupiny Anex tourism group, která sídli v Turecku, působí ve více než 18 zemích světa, pracuje pro ni 3000 zaměstnanců a každý rok poskytne své služby více než 2 miliónům klientů.

Jaké zájezdy CK Orex Travel nabízí?

Cestovní kancelář Orex Travel nabízí pobytové zájezdy typu Last minute i First minute, zájezdy pro rodiny s dětmi, milovníky klidu a relaxace, pro sportovní nadšence apod. Orex Travel u všech svých zájezdů vždy maximálně usiluje o nejvýhodnější poměr mezi kvalitou a cenou ve prospěch klienta. Proto vždy v nabídce cestovní kanceláře můžete najít ekonomické dovolené do  apartmánů či 3* hotelů se snídaní až po nejluxusnější hotelový komplexi v dané destinaci.

Do jakých zemí můžete s CK Orex Travel cestovat?

Cestovní kanceláří Orex Travel aktuálně nabízí zájezdy do Turecka, Řecka, Egypta a na Severní Kypr. Navíc Orex Travel každý rok usiluje o rozšíření své nabídky a proto dle klientských požadavků zahrnuje do své nabídky stále nové destinace. Všechny destinace nabízené cestovní kanceláří Orex Travel, ale mají jedno společné – pláže vonící sluncem, mořem i vánkem ženoucím zrnka písku z hor a pouští, vynikající koktejly, výbornou místní i mezinárodní kuchyni, skvělý hotelový servis a přátelský přístup.

Dovolená OREX TRAVEL 2019 a Last Minute zájezdy OREX TRAVEL

Bulharsko Bulharsko (1 859 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 22 °C 5 176 Kč
Kypr Kypr (613 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 25 °C 5 923 Kč
Řecko Řecko (1 458 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 23 °C 6 890 Kč
Španělsko Španělsko (881 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 22 °C 8 904 Kč
Turecko Turecko (21 782 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 25 °C 5 863 Kč