Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Nemo&Selecta

CK Nemo&Selecta byla založena v roce 1991. Vznikla spojením cestovních kanceláří Nemo a Selecta.

Cestovní kancelář Nemo se specializovala na zájezdy do Itálie, Chorvatska a Španělska a byla zakládajícím členem cestovní kanceláře Nev-Dama. Nyní patří cestovní kancelář Nemo&Selecta  k největším společnostem v ČR zajišťující komplexní služby v oblasti cestovního ruchu. Zajišťuje veškeré  cestovní služby (letenky, chartery, zájezdy, pronájem aut, ubytování, transfery, vlakové a trajektové jízdenky,  pojištění, zajištění víz,). Mezi její zákazníky patří některá ministerstva, významné společnosti a mnoho osobností.

Důležitou součástí cestovní kanceláře je pořádání golfových zájezdů. Ročně zajistíme golfové zájezdy pro několik stovek klientů. Všechny zájezdy jsou na přání našich zákazníků a cestovní kancelář Nemo&Selecta patří ke specialistům v této oblasti.

Dovolená NEMO & SELECTA 2018 a Last Minute zájezdy NEMO & SELECTA

Itálie Itálie (159 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 967 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622