My Planet

Cestovní kancelář Travel Planet působí na českém trhu od roku 2006. Pořádá pouze letecké pobytové zájezdy a do všech destinací přepravuje klienty pouze z Prahy. Létá jen s renomovanými a spolehlivými leteckými společnostmi. Stejně tak při nabízení a prodeji zájezdů spolupracuje pouze se spolehlivými obchodními partnery, mezi které patří i cestovní agentura Invia, na jejíž stránkách můžete nalézt bohatou nabídku všech zájezdů, které CK pořádá.

CK Travel Planet se specializuje se na nabídku leteckých pobytových zájezdů na řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Zakynthos, letos nově i na Kos a španělskou Mallorcu. Nabízí zájezdy na 8 dní nebo na prodloužený pobyt 11/12 dní. Pro každou destinaci má připravenou rozsáhlou nabídku hotelů, apartmánů, studií či bungalovů, ze které si vybere každý, a to i díky velice příznivým cenám.

Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u Evropské cestovní pojišťovny. U stejné pojišťovny mají klienti možnost si prostřednictvím CK zakoupit i cestovní pojištění, aby se na svých cestách cítili bezpečněji.

Cestovní kancelář je v obchodním rejstříku zapsaná jako TRAVEL PLANET, s.r.o. a MY PLANET je obchodní značka.

Dovolená My Planet 2019 a Last Minute zájezdy My Planet

Řecko Řecko (75 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 20 °C 9 930 Kč

Kompletní nabídku CK My Planet klienti naleznou také na stránkách svého předního prodejce Invia, se kterým CK My Planet dlouhodobě spolupracuje i vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz