MTM tour

Cestovní kancelář MTM tour byla založena již v roce 1990 a patří tak k nejstarším cestovním kancelářím v ČR. Středně velká CK prodává zájezdy po celé ČR, prostřednictvím Invia, dalších internetových prodejců, kamenných cestovních agentur a několika vlastních poboček. CK MTM tour je řadu let členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, v jejímž prezidiu majitelka CK několik let působila.

Jaké zájezdy CK MTM tour nabízí?

CK MTM tour nabízí především letní pobytové zájezdy k evropským mořím a léčebné pobyty do lázní a termálů. V zimních měsících nabízíme atraktivní slevy na první moment, děti na přistýlce zdarma, slevy pro seniory, slevu pro matku s dítětem či novomanželské slevy a další. V létě na Vás čekají často bezkonkurenčně nízké ceny Last Minute zájezdů, které můžete zakoupit prostřednictvím Invia. Zajímavostí v nabídce CK jsou různé pobyty s programem a přednáškami (např. Zumba, Jóga a Pilates na Korfu, kurs sportovního lezení v Chorvatsku a Nordic walking, rehabilitační cvičení, přednášky o přírodní lékárně či pobyt s léčitelkou na Podhájske).

Do jakých zemí můžete s CK MTM tour cestovat?

CK MTM tour nabízí letní pobytové zájezdy do Řecka, zejména na ostrovy, dále do Turecka, Chorvatska a Bulharska a léčebné pobyty do lázní a termálů, zejména na Slovensko a do Maďarska. Celoročně pořádáme autobusové zájezdy do Podhájske. Odlety na letní dovolené bývají nejčastěji z Prahy a z Brna, nástupní místa do autokaru jsou z řady měst v ČR.

Dovolená MTM TOUR 2018 a Last Minute zájezdy MTM TOUR

Chorvatsko Chorvatsko (132 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 2 712 Kč
Řecko Řecko (22 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 22 °C 9 671 Kč
Slovensko Slovensko (123 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 6 °C 3 990 Kč

Díky dlouhodobé velmi dobré spolupráci byla Invia mnohokrát vyhodnocena jako přední prodejce zájezdů CK MTM tour a na www.invia.cz najdete kompletní nabídku této CK, včetně některých slev a výhod.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622