Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Melissa Travel

Melissa Travel s. r. o., založena roku 1994 se zaměřuje na pobytové zájezdy do Řecka leteckou i autobusovou dopravou. Každý rok se snaží nabídnout klientům něco navíc. Ať už v podobě 100% garance transferů, taxi služby pro pražské klienty a parkování u letiště zdarma nebo pojištění léčebných výloh zahrnutého v ceně zájezdu. Každý rok se snaží nabídku obohatit novými místy v Řecku.

Výběr možností destinací je široký. Cestovní kancelář Melissa Travel poskytuje zájezdy do řeckých destinací:  Chalkidiki – Fourka, Chalkidiki - Sarti, Sivota, Parga a také na ostrovy: Limnos, Alonissos, Skopelos, Samos, Rhodos, Karpathos, Kréta, Santorini, Zakynthos, Ithaka, Kefalonie, Lefkada, Paxos a Korfu.

Cestovní kancelář Melissa Travel je a řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA). Cestovní kancelář Melissa Travel s.r.o. je pojištěna proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb. 

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622