Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

MEDITERAN travel

CK MEDITERAN travel s.r.o. má více jak 18ti-leté zkušenosti s pořádáním zájezdů do Chorvatska a může tak nabídnout svým klientům záruku nejkvalitnějšího ubytování v různém cenovém rozpětí v apartmánech, bungalovech, mobilehomech, hotelech kategorie **-****, v malých privátních hotelích, v privátních apartmánech a pokojích.

Jaké zájezdy MEDITERAN travel nabízí?

Cestovní kancelář MEDITERAN travel s.r.o. nabízí v Chorvatsku většinu typů zájezdů: Last minute zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, relaxační pobyty, zájezdy pro kolektivy, školní zájezdy, víkendové pobyty nejen u moře ale i ve vnitrozemí, zájezdy na míru, krátkodobé předsezónní pobyty u Jadranu. Novinkou v naši nabídce jsou podzimní pobyty u Jadranu tématicky zaměřené na sběr mandarinek, oliv, vinobraní. Jako jedna z mála cestovních kanceláří v České republice nabízíme klientům i pobyty na klasických motorových plachetnicích s plavbou na 7, 14 dni, s možností polopenze nebo plné penze. Zájezdy jsou vhodné jak pro odpočinek, tak pro cvičení (areobic, joga apod.), cyklistiku nebo turistiku po ostrovech a podél pobřeží. Tato forma dovolené je v posledních letech velmi oblíbená a umožňuje klientům prožít nezapomenutelnou dovolenou na moři s poznáváním kulturních krás a památek na pobřeží ale i na ostrovech chorvatského Jadranu.

Dovolená Mediteran travel 2018 a Last Minute zájezdy Mediteran travel

Chorvatsko Chorvatsko (2 068 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 20 °C 974 Kč
Slovinsko Slovinsko (4 746 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 1 185 Kč

Do jakých zemí můžete s CK MEDITERAN travel cestovat?

Cesotvní kancelář MEDITERAN travel nabízí dovolenou v Chorvatsku, v Bosně a Hercegovině (Neum) a v Černé Hoře, kde můžeme nabídnout kvalitní a cenově velmi výhodné ubytování z důvodu přímého nákupu kapacit.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last minute.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622