Ludor

Cestovní kancelář Ludor se již více než 25 let specializuje na pobyty v jedné z nejnavštěvovanějších zemí na světě - v Itálii. V současné době patří k největším touroperátorům v ČR specializujícím se na tuto destinaci.

Široká nabídka letních pobytů zahrnuje letoviska na celém italském pobřeží, na ostrovech, ve vnitrozemí a také u severoitalských jezer.

Mezi jedny z nejžádanějších patří letoviska severního Jadranu - Lignano, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, které jsou ideální především pro rodiny s dětmi. 

Oblasti jižní Itálie - Gargáno, Kalábrie, či Kampánie ocení milovníci azurového moře, krásných zálivů, nedotknuté přírody a typické italské pohodové atmosféry.

Pro obdivovatele historie a kultury je pravým místem Toskánsko. Na své si zde přijdou také   gurmáni, jelikož právě tato oblast je proslulá výtečnou kuchyní  a lahodným vínem.

Jedinečnou dovolenou lze prožít na ostrovech Sardinie, SicílieElba. Každý z nich nabízí krásné pláže, přírodu a osobitou atmosféru.

V nabídce zimních pobytů naleznete nejznámější italská lyžařská střediska. 

Cestovní kancelář Ludor zajišťuje pobyty pro individuální klienty, ale také pobyty pro skupiny s různým zaměřením. Nabízí jak hotely střední kategorie, tak hotely s vysokou úrovní služeb. Velkou část nabídky tvoří apartmány, rezidence a villaggia. Vyznavači neformální dovolené ocení především kempy, které jsou obklopeny zelení a ideálně vybavené pro prožití rodinné dovolené se spoustou zábavy.

Itálie je země nekonečných možností – na své si zde přijde opravdu každý!

Dovolená LUDOR 2020 a Last Minute zájezdy LUDOR

Francie Francie (26 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 18 °C 1 148 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (140 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 19 °C 1 027 Kč
Itálie Itálie (43 902 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 15 °C 696 Kč
Maďarsko Maďarsko (12 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C 1 065 Kč
Polsko Polsko (257 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C Teplota moře: 4 °C 4 490 Kč
Rakousko Rakousko (57 163 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 585 Kč
Slovinsko Slovinsko (14 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 22 °C 1 065 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz