KOVOTOUR PLUS

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu od roku 1994, patří tedy ke stabilním, dobře zavedeným a prověřeným cestovním kancelářím. Dle údajů AČCKA byla zařazena mezi deset největších českých cestovních kanceláří a získala mnoho. V letech 2011 - 2016 obdržela společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. na slavnostním vyhlášení Velké ceny cestovního ruchu významné ocenění v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. KOVOTOUR PLUS s.r.o. je jistota, kvalita a profesionalita.

ZÁJEZDY A SLUŽBY KOVOTOUR PLUS s.r.o.

Destinace, kde Vám KOVOTOUR PLUS s.r.o. garantuje kvalitní služby za nejlepší ceny, jsou Černá Hora, AlbánieChorvatsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Severní Kypr, Turecko, Kréta, Chalkidiki, Korfu, Španělsko a Malta a lázeňské pobyty v ČR i v zahraničí. Novinkou v nabídce společnosti KOVOTOUR PLUS je Horský hotel Čeladenka**** ležící v srdci Beskyd v Čeladné a poskytující unikátní služby wellness v Lesních lázních ponořených do nedotčené přírody a stravu Light All Inclusive. Hotel prošel v r. 2014 kompletní rekonstrukcí a dnes patří k nejkomfortnějším ubytovacím kapacitám v Beskydech. Hotel byl v r. 2014 vyhlášen stavbou Best Of Realty 2014, je nositelem řady významných ocenění v poskytovaných službách, zejména titulu Czech Hotel Awards – Regional Winner, v oblasti gastronomie obdržel titul Maurerův výběr – Grand Restaurant. Hotel je rovněž zapojen do atraktivního programu Beskydy Card, nabízejícím hotelovým hostům využití řady atraktivních slev a aktivit při pobytech v Beskydech.

Díky vynikajícím dlouhodobým vztahům se zahraničními partnery dokázal KOVOTOUR PLUS s.r.o. v posledních letech minimalizovat ceny zájezdů a zároveň přinést speciální akce „DOVOLENÁ AŽ PRO 3 DĚTI AŽ DO VĚKU 18 LET ZCELA ZDARMA“, dále zcela jedinečný BONUS 10.000,- Kč KE KAŽDÉ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU či výhodné slevy za nákup na FIRST MINUTE, slevy pro STÁLÉ KLIENTY, cenově zvýhodněné a velmi oblíbené DOTOVANÉ POBYTY 50+.  Ve vybraných termínech a destinacích je možno využít akce JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE BEZ PŘÍPLATKU. S KOVOTOUR PLUS s.r.o. se můžete dopravit do nabízených destinací letecky z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, ale také využít autokarové přepravy s možností nástupních míst po celé ČR (platí pro zájezdy do Černé Hory, Albánie a Chorvatska). 

V rámci rozšíření služeb nabízí KOVOTOUR PLUS s.r.o. ve většině destinací ve vybraných hotelech klubové služby, kde profesionální animátoři zajišťují zábavné, sportovní a animační programy jak pro děti, tak pro dospělé v českém jazyce. V klubech Plusíčko odpadají jazykové bariéry a i ti nejmenší klienti cestovní kanceláře si užívají bezstarostné zábavy a pohodlí.
Dotované pobyty 50+ patří mezi vyhledávané produkty a cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. v rámci těchto pobytů zajišťuje kompletní servis pro klienta za cenově výhodných podmínek. Klienti mohou v destinacích využít speciální programy Senior Clubu ZDARMA, služeb česky hovořícího DELEGÁTA a ošetření česky hovořícího LÉKAŘE zdarma ve vybraných kapacitách.   

Novinkou v nabídce je rovněž nabídka ŠLÁGR DOVOLENÉ, kdy cestovní kancelář připravuje zábavné programy, koncerty a vystoupení ve spolupráci s oblíbenou TV Šlágr.

KOVOTOUR PLUS s.r.o. je řádně pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře, a to ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. o podmínkách podnikání v cestovním ruchu.

 

Dovolená KOVOTOUR PLUS 2017 a Last Minute zájezdy KOVOTOUR PLUS

Albánie Albánie (108 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 25 °C 15 490 Kč
Bulharsko Bulharsko (140 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 24 °C 13 290 Kč
Černá Hora Černá Hora (630 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 24 °C 6 690 Kč
Česká republika Česká republika (106 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C 1 770 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (43 268 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 20 °C 455 Kč
Kypr Kypr (41 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 24 °C 14 890 Kč
Maďarsko Maďarsko (45 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C 2 151 Kč
Malta Malta (42 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 16 490 Kč
Řecko Řecko (124 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 24 °C 14 790 Kč
Slovensko Slovensko (16 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C 5 970 Kč
Slovinsko Slovinsko (17 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 15 °C 4 772 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622