KOVOTOUR PLUS

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu od roku 1994, patří tedy ke stabilním, dobře zavedeným a prověřeným cestovním kancelářím. Dle údajů AČCKA byla zařazena mezi deset největších českých cestovních kanceláří a získala mnoho ocenění odborné i široké veřejnosti. V letech 2011 - 2016 obdržela společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. na slavnostním vyhlášení Velké ceny cestovního ruchu významné ocenění v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. KOVOTOUR PLUS s.r.o. je jistota, kvalita a profesionalita.

ZÁJEZDY A SLUŽBY KOVOTOUR PLUS s.r.o.

Destinacemi, kde Vám KOVOTOUR PLUS s.r.o. garantuje kvalitní služby za nejlepší ceny, jsou Černá HoraAlbánieChorvatskoBulharskoSeverní KyprTureckoŘecko - Kréta a Korfu. Tuzemské pobyty zajišťuje na Horském hotelu Čeladenka****, který se nachází v samém srdci Beskyd v Čeladné a poskytuje unikátní služby wellness v Lesních lázních ponořených do nedotčené přírody. Hotel prošel v r. 2014 kompletní rekonstrukcí a dnes patří k nejkomfortnějším ubytovacím kapacitám v Beskydech. Hotel byl v r. 2014 vyhlášen stavbou Best Of Realty 2014, je nositelem řady významných ocenění v poskytovaných službách, zejména titulu Czech Hotel Awards – Regional Winner, v oblasti gastronomie obdržel titul Maurerův výběr – Grand Restaurant. Hotel je rovněž zapojen do atraktivního programu Beskydy Card, nabízejícím hotelovým hostům využití řady atraktivních slev a aktivit při pobytech v Beskydech.

Díky vynikajícím dlouhodobým vztahům se zahraničními partnery dokázal KOVOTOUR PLUS s.r.o. v posledních letech minimalizovat ceny zájezdů a zároveň přinést speciální akci „DOVOLENÁ AŽ PRO 3 DĚTI ZCELA ZDARMA“, dále zcela jedinečný BONUS 10.000,- Kč KE KAŽDÉ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU či výhodnou slevu za nákup dovolené na FIRST MINUTE, slevu pro STÁLÉ KLIENTY, cenově zvýhodněné a velmi oblíbené DOTOVANÉ POBYTY 50+.  Ve vybraných termínech a destinacích je možno využít akce JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE BEZ PŘÍPLATKU. S KOVOTOUR PLUS s.r.o. se můžete dopravit do nabízených destinací letecky z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, či využít autokarové přepravy s možností nástupních míst po celé ČR (platí pro zájezdy do Černé Hory). 

V rámci rozšíření služeb nabízí KOVOTOUR PLUS s.r.o. ve většině destinací ve vybraných hotelech klubové služby, kde profesionální animátoři zajišťují zábavné, sportovní a animační programy jak pro děti, tak pro dospělé v českém jazyce. V klubech Plusíčko odpadají jazykové bariéry a i ti nejmenší klienti cestovní kanceláře si užívají bezstarostné zábavy a pohodlí. Dotované pobyty 50+ patří mezi vyhledávané produkty a cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. v rámci těchto pobytů zajišťuje kompletní servis pro klienta za cenově výhodných podmínek. Klienti mohou v destinacích využít speciální programy Senior Clubu ZDARMA, služeb česky hovořícího DELEGÁTA a ošetření česky hovořícího LÉKAŘE zdarma ve vybraných kapacitách a termínech. 

Novinkou v nabídce je rovněž DOVOLENÁ S MUZIKOU, kdy cestovní kancelář připravuje zábavné programy, koncerty a vystoupení ve spolupráci s oblíbenými umělci.

KOVOTOUR PLUS s.r.o. je řádně pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře, a to ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. o podmínkách podnikání v cestovním ruchu.

Dovolená KOVOTOUR PLUS 2019 a Last Minute zájezdy KOVOTOUR PLUS

Albánie Albánie (83 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 6 990 Kč
Bulharsko Bulharsko (15 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 21 °C 10 890 Kč
Černá Hora Černá Hora (287 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 4 990 Kč
Česká republika Česká republika (30 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C 3 498 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (3 962 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 22 °C 562 Kč
Kypr Kypr (133 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 27 °C 8 880 Kč
Řecko Řecko (24 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 23 °C 8 800 Kč
Slovensko Slovensko (21 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C 7 518 Kč
Turecko Turecko (12 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 25 °C 9 380 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz