Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Ko-tour

Od roku 1991 pro Vás připravuje CK Ko-tour bohatou nabídku pobytových a poznávacích zájezdů, zaměřených na všechny věkové skupiny občanů, na jednotlivce i ucelené kolektivy. Nabídku se snaží CK Ko-tour nadále zkvalitňovat a rozšiřovat. Zaměřuje se převážně na autobusové zájezdy.

Z pobytových nabízí oblíbené Řecko, Chorvatsko, Černou Horu, Španělsko a jižní Itálii. Z poznávacích zájezdů Vám může CK Ko-tour nabídnou klasickou Paříž, Londýn, Holandsko, Benelux, ale také Španělsko + Portugalsko, Island + Faerské ostrovy, Moldavie + Ukrajina + Rumunsko, Skandinávie, Bývalá Jugoslávie + Albánie, Řecko, ...

Dovolená KO-TOUR 2018 a Last Minute zájezdy KO-TOUR

Francie Francie (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota moře: 19 °C 4 770 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (94 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 2 390 Kč
Itálie Itálie (16 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 25 °C 1 297 Kč
Maďarsko Maďarsko (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C 4 650 Kč
Řecko Řecko (7 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 24 °C 7 770 Kč

U delších poznávacích zájezdů často k dopravě využívá  pohodlné lehátkové autobusy. Kompletní nabídku CK Ko-tour najdete na www.invia.cz.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622