KENTLUCKY

Cestovní kancelář KENTLUCKY, dříve Kentaurus, působí v oblasti cestovního ruchu od roku 1991 (od roku 2001 jako Kentlucky), zejména v příjezdovém cestovním ruchu se zaměřením na klienty ze Španělska, Itálie, Maďarska, Anglie a dalších zemí. CK Kentlucky se v roce 2010 rozhodla vytvořit komplexní produkt se zaměřením na exotické destinace, především pak na Kubu a Srí Lanku.

V současné době nabízíme české a slovenské klientele variaci exotických zájezdů do následujících destinací: Kuba, Srí Lanka, Maledivy a Mexiko. Jsme cestovní kanceláří, která kromě svých pevných termínů a pevných programů zájezdů dává klientům i možnost přetvořit si zájezd dle vlastního obrazu. (Vlastní termín, individuálně volený program, kombinace produktů, hotelů, apod.) Pro ty z Vás, co mají vlastní dopravu (letenky), dokážeme realizovat zájezd od momentu příletu do destinace. Zásadně cestujeme v malých skupinách, do 20 cestujících, abychom mohli poskytnout co nejosobitější a nejkvalitnější služby. Nemáme minimální limity na počty účastníků ve vybraných zájezdech. I pro 2 klienty zrealizujeme plnohodnotný zájezd.

Kuba – vlajková loď mezi našimi destinacemi. Kancelář a služby česky hovořícího delegáta 365 dní v roce. Nejoblíbenějšími produkty jsou kombinované zájezdy do Havany + Varadera (poznání + pobyt u moře) nebo flexibilní produkt Kentlucky Fly and Drive, kdy klientovi je zapůjčeno auto a k tomu obdrží vouchery na ubytování výběrem ze 120 hotelů v katalogu, zahrnující všechny provincie Kuby anebo organizovaný poznávací okruh Kubou s česky hovořícím průvodcem, Cuba Autentica. Dále na Kubě realizujeme pobyty na Varaderu s hraním golfu, lekce Salsy, potápění anebo rybářské výlety za lovem mečounů. Přeprava vždy zajišťována klimatizovanými autobusy, exkurze v českém jazyce pod vedením profesionálních průvodců. Zájezdy do této destinace realizujeme po celý rok.

Srí Lanka  - nabízíme klientům prakticky všechna zásadní letoviska tohoto ostrova s možností ubytování výběrem téměř ze 100 hotelů. Nejoblíbenějším produktem je jednoznačně kombinace poznávacího zájezdu, zakončeného několika pobytovými dny ve zvoleném přímořském letovisku.   Poznávací část zájezdu nabízí dokonalou variaci programu (pro milovníky přírody návštěvu národních parků, sloního sirotčince nebo zahrady s kořením či čajových plantáží,  pro milovníky historie a kultury neopomeneme navštívit historické město Kandy a jeho slavný chrám Sv.Zubu nebo jeskynní chrám v Dambulle). Poznávací okruh vždy pod taktovkou profesionálního, česky hovořícího, průvodce. Ani na Srí Lanku nemáme limity na počty účastníků zájezdů, pouze asistence česky hovořícího průvodce se zajišťuje při minimálním počtu šesti cestujících (jinak v anglickém jazyce). V případě pobytového zájezdu u moře Vám rádi doporučíme vhodné letovisko ve vybraném ročním období. Česky hovořící delegát je na telefonu 365 dní v roce. 

Maledivy - zde nabízíme více než 30 hotelů od 3*** do 5***** se snídaní, polopenzí, plnou penzí a ALL INCLUSIVE na všech atolech. Doprava na jednotlivé ostrovy se provádí lodí či hydroplánem. Zájezdy lze kombinovat se Srí Lankou případně se stop over (zastávkou) v Dubaji. Anglicky i česky hovořící asistence vždy na telefonu.
Mexiko - nabízíme známá letoviska - Cancún, Playa del Carmen, Riviera Maya, dále pak poznávací zájezdy v českém jazyce do oblasti Tulum 3,4,5,, potápění, golf. Plánujeme otevřít letovisko (kdysi velmi známé) Acapulco. V místě česky hovořící zástupce partnerské CK.

Speciální kombinace
KUBA + CANCUN, MEXIKO
KUBA + BAHAMY
KUBA + PANAMA
SRÍ LANKA + MALEDIVY
SRÍ LANKA + MALEDIVY + DUBAJ

Dovolená KENTLUCKY 2019 a Last Minute zájezdy KENTLUCKY

Dominikánská republika Dominikánská republika (6 201 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 28 °C 29 000 Kč
Kuba Kuba (26 121 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 28 °C 20 900 Kč
Maledivy Maledivy (35 465 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 30 °C 31 200 Kč
Mexiko Mexiko (5 335 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 35 °C Teplota moře: 27 °C 27 800 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (436 974 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 39 °C Teplota moře: 30 °C 11 600 Kč
Srí Lanka Srí Lanka (19 426 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 28 °C 19 900 Kč

Během následujícího roku plánujeme otevřít následující destinace: Spojené Arabské Emiráty, Omán a Dominikánskou Republiku.

Do všech destinací létáme výhradně na pravidelných linkách: Kuba – Air France a Swiss Air, Na Srí Lanku a Maledivy – Emirates a Turkish Airlines a do Mexika s Air France a Swiss Air.

Pro naši klientelu ze Slovenské republiky zajišťujeme leteckou přepravu i z Vídně. Dále pro realizaci zájezdu (administrativně) není nutné jezdit za námi do Prahy. Vše lze vyřešit elektronicky a platbu poukázat na náš EURO účet. Víza do všech destinací dokážeme vystavit a klientům poštou doporučeně (v případě Srí Lanky emailem) zaslat k rukám klientů.
Kolektiv zaměstnanců Kentlucky Praha Vám je k dispozici po celý rok pro Vaší konzultaci výběru té správné dovolené v exotickém ráji. Kontaktovat nás můžete osobně v prostorách naší kanceláře v Praze nebo prostřednictvím emailových a telefonních kontaktů nebo prostřednictvím chatu přímo na našich webových stránkách. (V době naší nepřítomnosti nám můžete kdykoliv zanechat offline zprávu a v nejbližší možné době se Vám budeme věnovat). Všem, co s námi již cestovali, velice děkujeme za důvěru a pevně věříme, že dovolená s námi dokonale naplnila jejich očekávání.

„Neděláme celý svět, děláme jen to, v čem jsme výjimeční“
Přejeme Vám krásnou dovolenou v exotickém ráji.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz