Kareta Tour

Cestovní kancelář Kareta Tour nabízí celou řadu kvalitních služeb spojených s vaší budoucí dovolenou, a to zejména ve formě celoročně organizovaných poznávacích a pobytových zájezdů do Izraele, slovenských, maďarských lázní v zimě na lyže do slovenských hor, nebo v létě do Bulharska.

Pobytové a poznávací zájezdy do Izraele

Naše cestovní kancelář navazuje na předcházející úspěšné a dlouholeté touroperátorské aktivity pro teritorium Izrael. Nabízíme kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře – Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování.

Kareta Tour organizuje do této oblasti také pětidenní až dvanáctidenní poznávací zájezdy, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem).

V Izraeli zajišťujeme všechny druhy asistencí: delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro individuální cestovatele, transfery atd.

Lyžařské zájezdy, wellness pobyty - Slovensko, Maďarsko

Lyžování, relaxace a poznávání - to jsou zájezdy pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské zájezdy do slovenských a slovinských hor. Nabízíme vám nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu.
Kareta Tour organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyarorváros). Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou atd.

Dovolená KARETA TOUR 2019 a Last Minute zájezdy KARETA TOUR

Černá Hora Černá Hora (325 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 1 518 Kč
Izrael Izrael (1 939 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 28 °C 15 220 Kč
Maďarsko Maďarsko (505 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C 2 970 Kč
Portugalsko Portugalsko (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 19 °C 16 140 Kč
Slovensko Slovensko (2 448 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C 1 127 Kč