JK BUS

Cestovní kancelář JK BUS – 20 let na trhu -  zahájila svoji činnost v roce 1992 prodejem zájezdů především poznávacích po celé Evropě. V tomto počátku činnosti jsme uspokojili několik tisíc zájemců, kteří  měli touhu poznat nejen historii a současnost měst a států  Evropy ale i přírodní krásy za  konečně otevřenými hranicemi. Jednalo se o zájezdy mnohdy i turistické s nenáročným požadavkem na ubytování avšak velmi populární. V této době jsme využívali každé akce, která se konala v zahraničí , abychom mohli umožnit našim klientům nahlédnout do zcela jiné politické struktury oněch navštívených zemí.   

Abychom uspokojili poptávky klientů,  kteří zatoužili strávit své chvíle dovolené odpočinku u moře tak jsme postupně naši nabídku rozšířili o destinace tehdy nejlépe a nejrychleji dostupné letecky, busem či vlastní dopravou. Oblíbenou oblastí se  nejen pro nás, ale i pro klienty tedy stala oblast Řecka. V této lokalitě, kterou považujeme za velmi zajímavou a také z hlediska přírodních krás atraktivní, zůstáváme až do současné doby.

Dlouholetými zkušenostmi prohloubenými  pevným zázemím s řeckými partnery se nám podařilo vytvořit kvalitu ubytování na nadstandardní úrovni za přijatelné ceny.

Kompletní servis pobytů u Jonského moře zajišťujeme na ostrově Korfu a na pevnině v jednom z nejpůvabnějším letovisku Parga. Dopravu lze volit buď leteckou z Prahy nebo busem s odjezdy z celé ČR, či kombinací BUS+LET nebo LET+BUS.

V neposlední řadě  volíme i správný výběr kvalifikovaných delegátů, kteří  jsou vždy vizitkou každé cestovní kanceláře.

Věříme, že s výběrem dovolené právě od naší CK JK BUS budete plně spokojeni, což je náš prvořadý cíl. 

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz