Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

IRÍNY TOURS

Cestovní kancelář CK IRÍNY  TOURS, spol. s.r.o. s tradicí již od roku 1991, je přímým prodejcem Řecka – Olympské riviéry. V Řecku poskytuje klientům zázemí rodinné firmy, nabízí možnost celoročního pobytu v rodinném penzionu Billis-Margareta. Nabízíme komplexní i nadstandardní služby  na zájezdech pořádaných do destinací Leptokárie a Neos Panteleimonasu. Zájezdy zajištˇuje dopravou jak letecky, autokarem, kombinovaně (let/bus,bus/let), nebo vlastní dopravou. Ubytování v penzionech a hotelích bez stravy, s polopenzí, plnou penzí i all inclusive. Klienti mohou využít i nabídku zajištění letenek, víkendových pobytů, obchodních a nákupních víkendů v Thessaloniki, nebo kratších pobytů u moře v Řecku.

Pokud by jste rádi uzavřeli sňatek v Řecku nabízíme civilní, církevní svatby, či svatby „na oko“. Neváhejte kontaktovat CK IRÍNY TOURS.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622