Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

IRÍNY TOURS

Cestovní kancelář CK IRÍNY  TOURS, spol. s.r.o. s tradicí již od roku 1991, je přímým prodejcem Řecka – Olympské riviéry. V Řecku poskytuje klientům zázemí rodinné firmy, nabízí možnost celoročního pobytu v rodinném penzionu Billis-Margareta. Nabízíme komplexní i nadstandardní služby  na zájezdech pořádaných do destinací Leptokárie a Neos Panteleimonasu. Zájezdy zajištˇuje dopravou jak letecky, autokarem, kombinovaně (let/bus,bus/let), nebo vlastní dopravou. Ubytování v penzionech a hotelích bez stravy, s polopenzí, plnou penzí i all inclusive. Klienti mohou využít i nabídku zajištění letenek, víkendových pobytů, obchodních a nákupních víkendů v Thessaloniki, nebo kratších pobytů u moře v Řecku.

Pokud by jste rádi uzavřeli sňatek v Řecku nabízíme civilní, církevní svatby, či svatby „na oko“. Neváhejte kontaktovat CK IRÍNY TOURS.

Dovolená IRÍNY TOURS 2018 a Last Minute zájezdy IRÍNY TOURS

Řecko Řecko (68 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 25 °C 7 790 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622