GREECE TOURS

GREECE TOURS – to nejlepší z Řecka!

GREECE TOURS je cestovní kancelář, která nabízí kvalitní a spolehlivé služby již od roku 1990. Specializuje se od počátku především na Řecko a Kypr.

CK GREECE TOURS dokonale zná místní prostředí a poměry a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují klientům potřebné služby na profesionální úrovni. Všichni klienti jsou v rámci katalogových zájezdů pojištěni u ERV Evropské pojišťovny a.s. K přepravě do Řecka využívá cestovní kancelář především charterové lety společnosti SmartWings a Aegean Airlines, která je zárukou kvalitního servisu.

Jaké zájezdy CK GREECE TOURS nabízí?

Nabídka ubytování je tradičně široká – od oblíbených apartmánů s možností vaření využívaných zejména rodinami s menšími dětmi, po luxusní hotely se špičkovým servisem pro nejnáročnější klientelu. Kromě široké škály pobytových a poznávacích zájezdů zajišťuje CK GREECE TOURS pro zájemce o individuální cestování rovněž zájezdy na míru dle vlastních itinerářů klientů.

Připravuje také incentivní akce, služební cesty, zajišťuje ubytování pro jednotlivce i skupiny, zprostředkovává pronájem jachet, autobusů, půjčování aut, plavby po řeckých ostrovech apod.

Kam můžete s CK GREECE TOURS cestovat?

Kromě řecké pevniny zejména poloostrova Chalkidiki, oblasti Olympské riviéry, Peloponésu a Attiky pořádá CK GREECE TOURS letecké zájezdy na všechny známé ostrovy jako je Kréta, Korfu, Zakynthos, Kos, Rhodos, Samos, Chios, Karpathos, Lesbos nebo Santorini.

Vzhledem ke specializaci na Řecko najdete v nabídce i méně známé řecké ostrovy jako je Mykonos, Paros a Naxos. Nechybí ani oblíbené destinace jako Skiathos, Skopelos, Lefkada a Kefalonia.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na last minute.

Dovolená GREECE TOURS 2019 a Last Minute zájezdy GREECE TOURS

Kypr Kypr (73 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 21 °C 32 250 Kč
Řecko Řecko (13 831 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 17 °C 8 150 Kč