Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

GARDA TRAVEL

CK GARDA TRAVEL se od roku 20009 specializuje na dovolenou u italských jezer Lago di Garda, Como či Maggiore. Nabízí zde veškeré druhy ubytování a sportovního vyžití včetně specializovaných pobytů pro skupiny (golf, cyklistika či teambuildingové aktivity).

GARDA TRAVEL je odborníkem s dokonalou znalostí této oblasti (ověřené hotely, kontakty a poznatky), klade důraz na poskytování detailních informací a individuální přístup při prodeji zájezdů. Každým rokem se nabídka rozšiřuje a vylepšuje s cílem vyhovět dovolené podle požadavků zakázníků.

Jako jediná v České republice navíc GARDA TRAVEL organizuje na jezeru Garda svatební obřady.

S CK GARDA TRAVEL neobletíte celý svět, ale navždy se zamilujete do italských jezer, pohostinnosti a malebné krajiny.

Získaná ocenění CK Garda Travel

Dovolená GARDA TRAVEL 2018 a Last Minute zájezdy GARDA TRAVEL

Itálie Itálie (94 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 1 250 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622