Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

DUHA TOUR

Cestovní kancelář DUHA TOUR s.r.o. nabízí pobytové zájezdy do Chorvatska v letoviscích Ruskamen, Brela, Baška Voda, Promajna, Tučepi, Živogošče, Drvenik a Gradac - s možností dopravy autobusem nebo vlastní dopravou, polopenzí nebo vlastním stravováním.

Dále nabízíme seniorské pobyty, skupinové pobyty a tématické pobytové zájezdy (cyklozájezdy, otevírání a zavírání Jadranského moře, aktivní dovolené – aerobik, jóga, tai chi, pilates, …), pobyty na Slovensku (termální lázně – Podhájska, Velký Meder, Bešeňová, Oravice, Vitanová), lázeňské pobyty v České republice (horské lázně Karlova Studánka, Teplice nad Bečvou, Luhačovice, Jáchymov), jednodenní a vícedenní poznávací zájezdy, dvoudenní zájezdy na muzikály v Praze, jednodenní a dvoudenní adventní zájezdy. Naše cestovní kancelář působí na českém trhu více než 18 let.

Dovolená Duha tour 2018 a Last Minute zájezdy Duha tour

Česká republika Česká republika (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 6 °C 1 490 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (107 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 2 542 Kč
Maďarsko Maďarsko (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 890 Kč
Německo Německo (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 5 °C Teplota moře: 6 °C 990 Kč
Polsko Polsko (6 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C Teplota moře: 6 °C 590 Kč
Rakousko Rakousko (5 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 690 Kč
Slovensko Slovensko (12 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 7 °C 740 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622