Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

DAEN

Cestovní kancelář DAEN působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1994 a nabízí pobytové i poznávací zájezdy. Naší specialitou jsou rekreační, sportovní, lázeňské a wellness pobyty v České Republice, Maďarsku a na Slovensku. Dalšími destinacemi, kam s námi můžete zavítat, jsou Chorvatsko, Itálie, Slovinsko, Rakousko a Německo. V zájezdech z naší nabídky také naleznete dotované seniorské zájezdy do Španělska a Itálie. Naším standardem je individuální přístup k požadavkům každého z Vás s cílem doporučit Vám vždy dovolenou „šitou na míru“.

DAEN nabízí poradenství jednotlivcům, rodinám, kolektivům i firmám v oblasti dovolené, poznávání, relaxace, aktivního odpočinku, kolektivních i firemních akcí. Naší chloubou jsou tisíce stálých zákazníků, pro které každoročně zajišťujeme dovolenou včetně komplexních doplňkových služeb (pojištění, letenky, ubytování, wellness, ….), kteří vybírají z bohaté nabídky DAENu zahraniční nebo tuzemské dovolené, wellness programů nebo poznávání.

Dovolená DAEN s.r.o. 2018 a Last Minute zájezdy DAEN s.r.o.

Česká republika Česká republika (25 167 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C 375 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 16 170 Kč
Maďarsko Maďarsko (11 409 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C 521 Kč
Slovensko Slovensko (11 070 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C 775 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622