Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Color Travel

Cestovní kancelář COLOR TRAVEL vznikla v roce 2000. V létě nabízí ubytování v apartmánech i hotelech na celém pobřeží Itálii včetně ostrovů Sardinie, Elba, Sicílie. Umí zajistit ubytování ve Francii a na ostrově Korsika. Nově zařadila do nabídky celé pobřeží Chorvatska. Rychle zajistí pobyt v evropských městech. V zimní nabídce nechybí Italské Dolomity a Alpy a 20 lyžařských areálů Rakouska. Ve firmě pracují zkušení referenti a referentky, kteří produkt osobně znají.

Dovolená COLOR TRAVEL 2018 a Last Minute zájezdy COLOR TRAVEL

Francie Francie (5 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota moře: 19 °C 1 411 Kč
Itálie Itálie (19 639 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 418 Kč
Maďarsko Maďarsko (2 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C 10 710 Kč
Rakousko Rakousko (2 505 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C 2 188 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622