Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

CHERRY TOUR

Cestovní kancelář CHERRY TOUR je na trhu od roku 1999 a úzce se specializuje na tří a čtyř hvězdičková střediska v Chorvatsku, do kterých umísťuje své vlastní ubytovací kapacity – jedná se o klimatizované a vybavené mobilní domy a karavany. Důraz je kladen na kvalitu střediska, jeho vybavenost, kvalitu pláží a doprovodné programy.

Mobilní domy cestovní kancelář CHERRY TOUR umísťuje co nejblíže k moře a např. v destinaci Šibenik – Beach Resort Solaris nabízí své mobilní domy přímo u moře! Dnes disponujeme více jak 330 lůžky po celém pobřeží Chorvatska. V našich kapacitách jsou vítáni i rodinní mazlíčci.

Dovolená CHERRY TOUR 2018 a Last Minute zájezdy CHERRY TOUR

Česká republika Česká republika (160 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C 848 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (29 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 773 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622