Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Canaria travel

Canaria travel je česká cestovní kancelář specializující se na španělské Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. V rozsahu služeb, které jsme schopni zajistit pro naše klienty, nemáme na českém trhu konkurenci.

Od roku 1993 jsme na Kanárské ostrovy vypravili přes 2 500 letů. Na dovolenou klienti Canaria travel létají flotilou deseti moderních boeingů 737 největší české soukromé letecké společnosti Travel Service.

Kromě individuálních cest nabízíme i skupinové a firemní zájezdy. Cestují s námi školní výpravy i senioři. Prostřednictvím našich delegátů mohou klienti strávit dovolenou aktivním způsobem. Vezmeme je na Kanárské ostrovy za: golfem, rybařením, potápěním, kondičním cvičením, nebo si prostě jen odpočinout.

Dovolená CANARIA TRAVEL 2018 a Last Minute zájezdy CANARIA TRAVEL

Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (73 070 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 24 °C 12 990 Kč

Canaria travel nabízí svým klientům širokou škálu možností ubytování na Kanárských ostrovech: v hotelech, bungalovech a penzionech.

Kvalitu našich služeb potvrzuje skutečnost, že naše zájezdy prodává přes 1 500 cestovních kanceláří a agentur v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622