Bonton

Krédem cestovní kanceláře BON TON je „Vaše pohodová dovolená“. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1991 a patří mezi nejdéle působící, nejstabilnější a nejlépe zavedené i hodnocené cestovní kanceláře na českém trhu. Dle údajů AČCKA patří cestovní kancelář mezi 20 největších českých cestovních kanceláří. Díky vysoce kvalitním službám získala v posledních letech ocenění v soutěži „O nejlepší cestovní kancelář v ČR“, která je každoročně udělována pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj nejlepším cestovním kancelářím v naší zemi. V posledních dvou letech díky hlasování spokojených zákazníků získala CK BON TON v této soutěži bronzovou příčku.

ZÁJEZDY POŘÁDANÉ CK BON TON:

V nabídce zájezdů naleznou zákazníci letecké i autokarové zájezdy do destinací: BULHARSKO (Primorsko, Černomorec, Kiten, Lozenec), ŘECKO (ostrov Thassos, Chalkidiki – Sarti, Toroni, Fourka, Olympskou riviéru – Paralia a centrální Řecko – Kamena Vourla), CHORVATSKO, ČERNÁ HORA, TURECKO, ŠPANĚLSKO a další země.  Doprava je zajištěna letecky z Prahy, Ostravy a Brna a autokary z celé České republiky – nově zařazujeme autobusové zájezdy do Řecka a Bulharska ze západních a severních Čech a Prahy. Zájezdy autokarem do všech destinací z celé Moravy na 10 i 12 dnů.

Do dalekých destinací Vás ck pozve na Madeiru (přímé lety z Prahy), Srí Lanku a Maledivy (z Prahy, Vídně a Bratislavy), na Nový Zéland, do Izraele – i při cestování samostatného páru zajistíme česky mluvící průvodce.

Za poznáváním se s cestovní kanceláří BON TON můžete vydat do Skandinávie – nový program Stockholm + plavba Tallin, Petrohrad a Helsinki, na Italskou Ischii, do Portugalska a Španělska, pobytově poznávací zájezdy do Řecka a Bulharska a celou řadu dalších jednodenních a vícedenních autokarových zájezdů (Dolní Slezsko, Wroclav, Krakov, Osvětim, Solné doly Vělička, Vídeň, Budapešť, Vysoké Tatry, Slovenský ráj, Salzburg a Orlí hnízdo, Linz a Salzburg, turistika v Rakousku a Slovinsku).

Novinkou jsou zimní LYŽAŘSKÉ A SILVESTROVSKÉ ZÁJEZDY S AUTOKAROVOU DOPRAVOU A SKI-PASSEM V CENĚ – lyžování na Krvavci a Rogle v kombinaci s termálními lázněmi Zreče.

Relaxačně-ozdravné víkendové pobyty ck pořádá do Maďarských lázní Bükfürdö, Sárvár, Celldömölk, Zalakaros a Hevíz a také do Slovinska – Moravske Toplice (Terme3000), Radenci a Ptuj.

Díky více než 26-letým výborným vztahům se zahraničními partery ck dokázala získat zcela mimořádné podmínky pro naše dříve narozené klienty v rámci PROGRAM 55+. Při zájezdech pro tuto naši významnou a váženou skupinu klientů ck dbá nejen na fantastické ceny, vysokou kvalitu služeb ale také na vhodné období pro cestování, vhodné umístění ubytovacích a stravovacích kapacit, přístup k moři a také perfektně zajištěný servis DELEGÁTA a LÉKAŘE – k dispozici v každé destinaci.

Cestovní kancelář BON TON – Vaše pohodová dovolená!

Dovolená BON TON 2019 a Last Minute zájezdy BON TON

Arménie Arménie (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C 22 990 Kč
Bulharsko Bulharsko (279 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 7 992 Kč
Černá Hora Černá Hora (27 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 22 °C 5 592 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (1 269 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 19 °C 949 Kč
Itálie Itálie (131 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 14 °C 1 159 Kč
Izrael Izrael (9 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota moře: 18 °C 15 990 Kč
Maďarsko Maďarsko (40 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 799 Kč
Nizozemí Nizozemí (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 9 °C 6 990 Kč
Polsko Polsko (6 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C Teplota moře: 6 °C 649 Kč
Rakousko Rakousko (8 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 4 °C 599 Kč
Řecko Řecko (56 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 20 °C 8 990 Kč
Slovensko Slovensko (30 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 980 Kč
Slovinsko Slovinsko (63 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 10 °C Teplota moře: 14 °C 2 580 Kč
Španělsko Španělsko (114 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 19 °C 14 346 Kč
Švýcarsko Švýcarsko (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C 9 190 Kč
Turecko Turecko (87 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 32 °C Teplota moře: 24 °C 16 711 Kč
Vietnam Vietnam (2 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 24 °C 47 990 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz