Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Bonton

Krédem cestovní kanceláře BON TON je „Vaše pohodová dovolená“. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1991 a patří mezi nejdéle působící, nejstabilnější a nejlépe zavedené i hodnocené cestovní kanceláře na českém trhu. Dle údajů AČCKA patří cestovní kancelář mezi 20 největších českých cestovních kanceláří. Díky vysoce kvalitním službám získala v posledních letech ocenění v soutěži „O nejlepší cestovní kancelář v ČR“, která je každoročně udělována pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj nejlepším cestovním kancelářím v naší zemi. V posledních dvou letech díky hlasování spokojených zákazníků získala CK BON TON v této soutěži bronzovou příčku.

ZÁJEZDY POŘÁDANÉ CK BON TON:

V nabídce zájezdů naleznou zákazníci letecké i autokarové zájezdy do destinací: BULHARSKO (Primorsko, Černomorec, Kiten, Lozenec), ŘECKO (ostrov Thassos, Chalkidiki – Sarti, Toroni, Fourka, Olympskou riviéru – Paralia a centrální Řecko – Kamena Vourla), CHORVATSKO, ČERNÁ HORA, TURECKO, ŠPANĚLSKO a další země.  Doprava je zajištěna letecky z Prahy, Ostravy a Brna a autokary z celé České republiky – nově zařazujeme autobusové zájezdy do Řecka a Bulharska ze západních a severních Čech a Prahy. Zájezdy autokarem do všech destinací z celé Moravy na 10 i 12 dnů.

Do dalekých destinací Vás ck pozve na Madeiru (přímé lety z Prahy), Srí Lanku a Maledivy (z Prahy, Vídně a Bratislavy), na Nový Zéland, do Izraele – i při cestování samostatného páru zajistíme česky mluvící průvodce.

Za poznáváním se s cestovní kanceláří BON TON můžete vydat do Skandinávie – nový program Stockholm + plavba Tallin, Petrohrad a Helsinki, na Italskou Ischii, do Portugalska a Španělska, pobytově poznávací zájezdy do Řecka a Bulharska a celou řadu dalších jednodenních a vícedenních autokarových zájezdů (Dolní Slezsko, Wroclav, Krakov, Osvětim, Solné doly Vělička, Vídeň, Budapešť, Vysoké Tatry, Slovenský ráj, Salzburg a Orlí hnízdo, Linz a Salzburg, turistika v Rakousku a Slovinsku).

Novinkou jsou zimní LYŽAŘSKÉ A SILVESTROVSKÉ ZÁJEZDY S AUTOKAROVOU DOPRAVOU A SKI-PASSEM V CENĚ – lyžování na Krvavci a Rogle v kombinaci s termálními lázněmi Zreče.

Relaxačně-ozdravné víkendové pobyty ck pořádá do Maďarských lázní Bükfürdö, Sárvár, Celldömölk, Zalakaros a Hevíz a také do Slovinska – Moravske Toplice (Terme3000), Radenci a Ptuj.

Díky více než 26-letým výborným vztahům se zahraničními partery ck dokázala získat zcela mimořádné podmínky pro naše dříve narozené klienty v rámci PROGRAM 55+. Při zájezdech pro tuto naši významnou a váženou skupinu klientů ck dbá nejen na fantastické ceny, vysokou kvalitu služeb ale také na vhodné období pro cestování, vhodné umístění ubytovacích a stravovacích kapacit, přístup k moři a také perfektně zajištěný servis DELEGÁTA a LÉKAŘE – k dispozici v každé destinaci.

Cestovní kancelář BON TON – Vaše pohodová dovolená!

Dovolená BON TON 2018 a Last Minute zájezdy BON TON

Arménie Arménie (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C 22 990 Kč
Austrálie Austrálie (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 19 °C 124 990 Kč
Česká republika Česká republika (3 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C 4 990 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (186 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 19 °C 1 000 Kč
Itálie Itálie (2 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 14 °C 4 490 Kč
Izrael Izrael (9 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 26 °C 14 990 Kč
Maďarsko Maďarsko (138 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C 726 Kč
Nepál Nepál (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C 49 990 Kč
Nizozemí Nizozemí (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 9 °C 6 990 Kč
Nový Zéland Nový Zéland (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 12 °C 96 990 Kč
Polsko Polsko (6 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 13 °C 649 Kč
Rakousko Rakousko (2 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 9 °C 599 Kč
Řecko Řecko (34 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 20 °C 11 390 Kč
Slovensko Slovensko (190 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C 549 Kč
Slovinsko Slovinsko (252 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 20 °C 2 580 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (12 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 36 °C Teplota moře: 31 °C 20 990 Kč
Srí Lanka Srí Lanka (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 29 °C 41 990 Kč
Vietnam Vietnam (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota moře: 26 °C 66 990 Kč

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622