CK Blue Style na Invia

Cestovní kancelář Blue Style byla založena v roce 1997 a od té doby je jednou z nejvýznamnějších cestovních kanceláří České republiky. V rámci leteckých dovolených patří mezi největší 3 touroperátory. Na Invia najdete zájezdy od CK Blue Style do mnoha oblíbených destinací, bez navýšení ceny a z pohodlí domova spolu s nabídkou dalších více než 300 českých cestovních kanceláří.

Jelikož každý z nás má o dovolené trochu jiné představy, nabízí CK Blue Style vše – od jednodušších studií a apartmánů přes klasické hotely až po luxusní hotelové komplexy. CK dbá velmi na kvalitu, ubytovací kapacity osobně prověřuje.

Jaké zájezdy CK Blue Style nabízí?

Cestovní kancelář Blue Style nabízí zájezdy pobytové i poznávací, letní stejně jako exotické. V nabídce na www.invia.cz naleznete zájezdy cestovní kanceláře Blue Style typu Last minute i First minute, zájezdy pro rodiny s dětmi, milovníky klidu a relaxace, apod. Invia.cz zprostředkovává prodej zájezdů do hotelů všech kategorií, apartmánů či studií.

Do jakých zemí můžete s CK Blue Style cestovat?

A na jaké destinace se můžete těšit? Letní dovolenou si kromě již tradičních destinací můžete užít v Bulharsku, Tunisku, Španělsku, Maroku, Itálii, Egyptě, Turecku a v Řecku (Rhodos, Kos, Kréta, Zakynthos, Kefalonie, Samos, Korfu, Chalkidiki). To však není zdaleka vše. Po pečlivých přípravách Blue Style vyladil zájezdy do Spojených arabských emirátů, které představují pohádkovou destinaci, kde si opravdu každý najde to své. A co víc, zde sezóna nikdy nekončí! Emiráty nabízejí nepřeberné možnosti, jak strávit dovolenou. Užijte si luxus, nákupy a zábavu, romantické palmové oázy mezi dunami i nekonečné bělostné pláže s azurovým mořem.

Pokud však toužíte po slunci v zimě, neváhejte vybírat z nabídky exotických destinací. Nyní vám můžeme s hrdostí představit kromě tradičního Egypta hned 7 dalších nádherných zemí, obklopených krásnými písčítými plážemi, které omývají průzračné tyrkysové vody oceánů. Kdo by nechtěl strávit dovolenou v Thajsku, asijském království úsměvů, na Srí Lance, ostrově slonů a panenské přírody, nebo na Zanzibaru, africkém ostrově provoňemém kořením? Co třeba Goa? Nejmenší, nejbohatší a nejpestřejší stát Indie? Navštívit můžete také skutečné klenoty Indického oceánu, zelenou perlu Mauricius nebo Maledivy, ostrovní zemi bohatých korálů a tyrkysových lagun. Osmou možností jsou již zmíněné Spojené arabské emiráty, země kontrastů, luxusu, tradic, zábavy a krásných pláží.

A pro nejmenší cestovatele cestovní kancelář Blue Style připravila hotely s oblíbeným dětským Croco Clubem, kde se o vaše děti postarají profesionální česky mluvící animátoři. V současné době je v nabídce více než 30 hotelů s tímto konceptem.

Všechny destinace nabízené cestovní kanceláří Blue Style ale mají jedno společné – pláže vonící sluncem, mořem i vánkem ženoucím zrnka písku z hor a pouští, exotické koktejly, výbornou místní i mezinárodní kuchyni, skvělý hotelový servis i atraktivní český animační program pro každého.

Cestovní kancelář Blue Style a Invia

Cestovní agentura Invia prodává zájezdy (first minute i last minute) od cestovní kanceláře Blue Style bez navýšení ceny již mnoho let a s úspěchem. Mezi cestovními agenturami prodávajícími zájezdy Blue Style má Invia dlouhodobě velmi důležitou pozici. Invia je pravidelně oceňována mezi předními prodejci zájezdů CK Blue Style.

Dovolená BLUE STYLE 2018 a Last Minute zájezdy BLUE STYLE

Bulharsko Bulharsko (11 370 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 21 °C 8 090 Kč
Egypt Egypt (70 353 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 22 °C 8 390 Kč
Itálie Itálie (1 570 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 13 190 Kč
Maledivy Maledivy (1 405 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 30 °C 35 090 Kč
Maroko Maroko (910 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 20 °C 7 990 Kč
Řecko Řecko (29 458 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C Teplota moře: 20 °C 7 990 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (150 073 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 40 °C Teplota moře: 30 °C 12 490 Kč
Srí Lanka Srí Lanka (575 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 28 °C 24 390 Kč
Španělsko Španělsko (10 564 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 19 °C 9 390 Kč
Thajsko Thajsko (4 217 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 34 °C Teplota moře: 30 °C 22 090 Kč
Tunisko Tunisko (25 310 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 25 °C Teplota moře: 19 °C 6 790 Kč
Turecko Turecko (33 298 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 22 °C 7 490 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

string(14) "smartPixelCode"
NULL