Autoturist

Cestovní kancelář AUTOTURIST byla založena již v roce 1967 a je tedy v současnosti  druhou nejstarší nepřetržitě existující cestovní kanceláří v České republice. Je aktivním členem  Asociace cestovních kanceláří ČR. Svoje zájezdy a pobyty prodává v síti sedmi svých vlastních prodejních kanceláří a prostřednictvím mnoha smluvních provizních prodejců po celé České republice.

Autoturist zajišťuje: 

- zahraniční a tuzemské zájezdy - lázeňské a wellness pobyty
- pobyty pro školy i skupiny, služební cesty, individuální zájezdy na přání
- letenky, autobusové jízdenky a lodní trajekty
- cestovní pojištění
- vstupenky na kulturní představení a sportovní akce
- pojištění motorových vozidel, prodej dálničních známek pro ČR i zahraničí, prodej asistenčních karet ÚAMK
 

Díky svým dlouholetým zkušenostem, propojení s ÚAMK a svojí motoristickou specializací, je schopna nabídnout svým klientům nejen kvalitní produkty ze svých katalogů, ale i širokou škálu dalších služeb zejména pro motoristy – asistenční služby, pojištění, tranzitní ubytování, tvorbu orientačních itinerářů nebo například dálniční známky. Specialitou na českém trhu je individuální příprava tras poznávacích cest pro kolektivy i jednotlivce se zajištěnými službami a detailním průvodcem. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé služby pro firemní klientelu.

V neposlední řadě jsou to také nabídky leteckých zájezdů do vyhledávaných destinací v Evropě, ale také exotické zájezdy do celého světa.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622

Ochrana vašeho soukromí

Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty.

Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.

Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím