Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Apulia In

Cestovní kancelář Apulia In je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěná proti úpadku. Apulia In je cestovní kancelář zaměřená na Itálii. V její nabídce najdete jihoitalské regiony jako je např. Kalábrie, Sardínie nebo Palmová riviéra (San Benedetto del Tronto, Alba Adriatica, Pineto a Silvi Marina). Hlavní specializací je však jihoitalský region Apulie (poloostrovy Gargano a Salento).

Díky bohatým zkušenostem, dobré znalosti teritoria a zejména díky dobrým přátelským vztahům, je Apulia In schopna nabídnout vysoce kvalitní dovolenou a služby podle Vašich představ. V nabídce najdete, kromě klasického ubytování v hotelích, rekreačních střediscích a apartmánech, také soukromé vily (od standardních až po ty nejluxusnější) nebo luxusní motorové jachty.

CK také nabízí ozdravné pobyty s doprovodem dětského lékaře pro maminky s dětmi, sportovní pobyty (s aerobikem, aquaerobikem, břišními tanci, potápěním, atd.).

Dovolená APULIA IN 2018 a Last Minute zájezdy APULIA IN

Itálie Itálie (1 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 1 959 Kč

Celou nabídku CK Apulia In můžete najít na stránkách www.invia.cz včetně last minute zájezdů, které naleznete na last minute.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622