Apulia In

Cestovní kancelář Apulia In je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a je pojištěná proti úpadku. Apulia In je cestovní kancelář zaměřená na Itálii. V její nabídce najdete jihoitalské regiony jako je např. Kalábrie, Sardínie nebo Palmová riviéra (San Benedetto del Tronto, Alba Adriatica, Pineto a Silvi Marina). Hlavní specializací je však jihoitalský region Apulie (poloostrovy Gargano a Salento).

Díky bohatým zkušenostem, dobré znalosti teritoria a zejména díky dobrým přátelským vztahům, je Apulia In schopna nabídnout vysoce kvalitní dovolenou a služby podle Vašich představ. V nabídce najdete, kromě klasického ubytování v hotelích, rekreačních střediscích a apartmánech, také soukromé vily (od standardních až po ty nejluxusnější) nebo luxusní motorové jachty.

CK také nabízí ozdravné pobyty s doprovodem dětského lékaře pro maminky s dětmi, sportovní pobyty (s aerobikem, aquaerobikem, břišními tanci, potápěním, atd.).

Celou nabídku CK Apulia In můžete najít na stránkách www.invia.cz včetně last minute zájezdů, které naleznete na last minute.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622