Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Adria Sun

Cestovní kancelář Adria Sun působí v oblasti cestovního ruchu od roku 2000. Samozřejmostí této CK je individuální přístup a spokojenost každého klienta. CK si zakládá na pravdivosti a přesnosti veškerých informací, které jsou uvedeny v její nabídce.
CK Adria Sun se specializuje na ubytování v Chorvatsku podél celého pobřeží, ale také na chorvatských ostrovech. Nejširší nabídku apartmánů a hotelů naleznete na Omišské a Makarské riviéře, ale také v jižní Dalmácii na poloostrově Pelješac, severní Dalmácii v okolí Primoštenu a Šibeniku nebo na Istrii. Od roku 2015 CK nově nabízí i ubytování v Černé Hoře s možností prodloužených a hlavně levných pobytů.

Dovolená ADRIA SUN 2018 a Last Minute zájezdy ADRIA SUN

Černá Hora Černá Hora (113 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 18 °C 1 323 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (337 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 1 316 Kč

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622