Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Adria Databanka

Cestovní kancelář Adria Databanka působí na českém trhu od roku 1999. Zázemí stabilní společnosti, bohaté zkušenosti v turistickém ruchu a tisíce spokojených klientů jsou ukazatelem kvality jejích služeb. Převážná většina objektů, které najdete v nabídce CK Adria Databanka, je osobně vybraná a vyzkoušená. Máte tak jistotu, že se jedná o skutečně kvalitní služby.

CK Adria Databanka se zaměřuje především na Chorvatsko, Jaderské moře a Slovinsko. Zárukou solidnosti je členství CK Adria Databanka v národních centrálách turistického ruchu nejen České republiky, ale také Slovenské republiky, Polska a Německa.

Dovolená ADRIA DATABANKA 2018 a Last Minute zájezdy ADRIA DATABANKA

Chorvatsko Chorvatsko (1 859 termínů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 20 °C 876 Kč

Celou nabídku CK Adria Databanka můžete najít na stránkách www.invia.cz včetně last minute zájezdů, které naleznete na last minute.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622